Naše rada:

Neotálejte s prevencí a postarejte se o svůj majetek dříve, než se o něj „postarají“ jiní.


Zabezpečovací systémy a zařízení

JablotronV oblasti zabezpečovacích systémů patříme do velké rodiny certifikovaných montážních firem firmy Jablotron. Též jsme zapojeni do projektu Kruh.

Zde nabízíme neomezené technické možnosti ochrany majetku a osob. Tento moderní zabezpečovací systém Vám chrání životy i majetek před vloupáním, požárem, či výbuchem plynu.

Kromě ochrany Vám zpříjemní bydlení dalšími službami jako například ovládání spotřebičů, či topení pomocí telefonu/SMS. Domovní zabezpečovací systém je vlastně stavebnice, ze které Vám naše firma poskládá přesně to, co potřebujete. Jednotlivé zabezpečovací prvky mezi sebou komunikují po kabelech nebo rádiově. Drátové systémy se hodí zejména do novostaveb anebo objektů, ve kterých se provádí kompletní rekonstrukce. Bezdrátové systémy jsou stejně spolehlivé jako drátová technika. Jejich cena je vyšší, výrazně však ušetříte za montáž. Instalace je rychlá, čistá, s minimem vrtání a bez sekání. Navíc se v bezdrátovém systému snadno realizují změny.

V současnosti jsou velmi oblíbené zabezpečovací ústředny GSM, které nabízejí nejen možnosti ochrany majetku a osob, ale i telefonování, připojení k internetu a ovládání této ústředny i Vašich spotřebičů pomocí mobilního telefonu. Díky integrovanému GSM komunikátoru Vám ústředna poskytuje informace o stavu. Námi dodané EZS mají možnost napojení na pult centrální ochrany.

Jsme certifikovanou montážní firmou Jablotronu.

Kontaktujte nás nebo navštivte naše prodejní místo!!! Vy nám vysvětlíte své potřeby a my Vám navrhneme řešení včetně cenové kalkulace.