Chcete více informací?

Pokud Vás více zajímá činnost naší firmy nebo chcete si některou z našich služeb objednat můžete nás kontaktovat.


O firmě ELDO servis

Naší dominantní činností je prodej, montáž a servis anténních a satelitních technologií. Dodáváme zařízení od malých domků po velké bytové domy. Spolupracujeme s předními výrobci a dodavateli českého a evropského trhu.

Další významnou oblastí, ve které působíme, jsou kamerové a zabezpečovací systémy.

  • V oblasti zabezpečovací techniky patříme do velké rodiny Jablotronu. Jako přímí prodejci jsme zapojeni do projektu OKO 1.
  • V oblasti kamerových systémů umíme výstupy kamer nejen monitorovat, ale též zaznamenávat, šířit po síti i volně po televizním okruhu. Zákazník pak přímo na svém televizním přijímači může volit mezi programy a instalovanými kamerami.

Něco málo z historie firmy

Počátky našeho vzniku sahají daleko do historie, kdy krátce po revoluci v roce 1990 začala vysílat stanice OK3. Chtíč po více než jednom TV programu byl tak velký, že jsem začal stavět amatérské předzesilovače s tranzistory BRF, avšak díky nepříznivé poloze v Krkonoších a slabým signálům byl osud silnější než já. O to více jsem byl nucen danou problematiku studovat a prodírat se nepoznaným. Po mnoha a mnoha hodinách strávených v odborné literatuře, na střechách a v dílně se konečně dostavily první vlaštovky úspěchu.

Postupně jsme se rozvíjeli a pořizovali první měřící přístroje TV SAT signálu, aby námi poskytované služby byly na profesionální úrovni. V současné době jsme nedílnou součástí našeho regionu. Díla však tvoříme i v dalších městech jako např. Jablonci nad Nisou, Liberci, Mladé Boleslavi.

Od jara roku 2004 jsme držiteli koncesní listiny pro montáže kamerových a zabezpečovacích systémů. Tato kombinace oborů nám poskytuje téměř neomezené možnosti při řešení větších a technologicky náročnějších STA.

Petr Dostalík